en

Aktuality

Záznamy 7 - 12 (z 29)
  12345  

CST workshop 2016

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

studentská sekce IEEE při VUT v Brně si Vás dovoluje pozvat na dvě praktická cvičení zaměřená na ovládání simulačního programu CST MWS.

Cvičení se uskuteční 11. a 12. října v učebně SC 6.60A, vždy od 14 do 16 hodin.

Podrobnosti o programu naleznete v pozvánce níže.

Pozvánka

Recenze a další pokyny

Vážení autoři,

většina z vás již může po přihlášení ve svém profilu nalézt recenze na jejich článek. Těm, kteří recenzi dosud nevidí, se omlouváme, během pátku 19.8. budou chybějící recenze doplněny.

 

Informace a instrukce k platbě budou zveřejněny začátkem příštího týdne spolu s programem konference.

Konference Blansko 2016

 

Studentská sekce IEEE při VUT v Brně i tento rok organizuje tradiční konferenci doktorandů a čerstvých absolventů magisterského studia elektrotechniky, informatiky a spřízněných oborů. Cílem setkání je bližší seznámení se svými kolegy a jejich prací, což může později vést ke spolupráci např. na vašem výzkumu. Věříme, že i tento rok bude bohatý na navazování přátelských vztahů.

Více informací naleznete v sekci Konference.

Poslední přípravy

Datum: 12. 8. 2015

Přípravy konference se blíží ke konci. Níže můžete najít program. Nezapomeňte si připravit svou prezentaci. Těšíme se na Vás.

Pozn.: Neočekáváme obleky a kravaty, tepláky jsou tolerovány.

Program konference

Změna termínu pro odevzdání příspěvků

Datum: 27. 4. 2015

Protože mnozí z Vás mají mnoho práce spojené s blížícím se koncem semestru, můžete se na konferenci přihlásit zasláním abstraktu do 11. 5. 2015. Finální příspěvek zašlete později po ukončení zkouškového období.

Studentská konference Kohútka 2015

Datum: 24. 3. 2015

Studentská sekce IEEE při VUT v Brně i tento rok organizuje tradiční konferenci doktorandů a čerstvých absolventů magisterského studia elektrotechniky, informatiky a spřízněných oborů. Cílem setkání je bližší seznámení se se svými kolegy a jejich prací, což může později vést ke spolupráci např. na vašem výzkumu. Věříme, že i tento rok bude bohatý na navazování přátelských vztahů.

Pozvánka

  12345  
Záznamy 7 - 12 (z 29)